Služby >> Gélové nechty

 

 

Zničené nechty?

Štiepiace alebo príliš jemné?

Neustále krátke a keď Vám už náhodou vyrastú, tak sa zase zlomí niektorý necht a vyzerá to škaredo?

Staráte sa o svoje nechty, ale nikam to nevedie a Vy by ste tak veľmi chceli mať ruky stále upravené?


Pre nechty, ktoré sa príliš lámu, alebo sú jemné odporúčam gélové nechty predĺžené umelým tipom. Tip sa však skracuje na takú dĺžku aká práve vyhovuje zákazníčke, v závislosti od jej práce, záľub alebo iných činností, ktorým sa v bežnom živote nevyhne.


Ďalšou výhodou umelých tipov je aj tvar nechtu, necht sa dá vymodelovať do mandľového, guľatého tvaru, špicatého alebo veľmi obľúbeného hranatého tvaru.  
Na upravený necht sa ďalej nanáša tenká podkladová vrstva UV gélu, po vytvrdnutí v UV lampe sa nanáša ďalšia trochu hrubšia vrstva modelovacieho UV gélu.
Po vytvarovaní nechtu sa prechádza na zdobenie podľa želania zákazníčky. Biela špička alebo farebná? Či trblietky? Alebo celý necht farebný? Budeme aj kresliť? To všetko sa dá. Záleží len na chuti experimentovať a vymýšľať nové zdobenia. Dôležité je, aby sa zákazníčka cítila so svojimi nechtami príjemne a prirodzene.
Na ozdobené nechty sa nanesie vrchná vrstva priesvitného UV gélu, ktorá celé zdobenie chráni.
Na záver ešte ošetrenie okolia nechtov vyživujúcim olejčekom a krém na ruky.


Potrebný čas na gélové nechty v Trnave v Nechtovom štúdiu Daramia je od 1,5 až do 2,5 hodiny podľa toho, aké chce zákazníčka zdobenie.

 

 

Kontakt

DARAMIA Women's beauty

Františkánska ul.3
917 01 Trnava

Tel.č.: 0948 093 219

Kontaktujte nás: Po-Pi: 08:00–18:00


Pozri na mape Pridaj si nechtové štúdio Daramia na facebook Nechtové štúdio Daramia na Google Plus Sledu nechtové štúdio Daramia na Instagrame
Zákaznícky portál Daramia Women's beauty

Fotogaléria